Başkan'ın Mesajı

Konelsis olarak bizler, elektrik ve otomasyon sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. Sektördeki 15. yılında siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmamız, kuruluşundan bu yana ülkemizin dört bir yanında yüzlerce projeyi hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Konelsis, bugün yurt içinde ve yurt dışında bir çok projede de ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir. Büyük başarılar tesadüf değildir ve başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.Küreselleşen dünyada ve uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunun Konelsis olarak farkındayız ve bu farkındalığın hazzını yaşamaya devam ediyoruz.

Başarılarımız da girişim ruhumuz, en yeni teknoloji sistemlerimiz, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.Yurt içindeki başarımızı artık uluslararası platformlarda da sürdürüyoruz ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.